Ljusstakar 17/1800-tal

325292

LJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, Tyskland, tenn, oidentifierad stämpel, höjd ca 19 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage

Metall, Diverse, Belysning

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar 17/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
2012706
2 600
2011001
2 400
2007245
2005027
2005027
1 700

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.