Argenta 4 delar Gustavsberg

325288

WILHELM KÅGE, 4 dlr, 2 skålar, 2 vaser varav en med hänklar , Gustavsberg, Argenta, grön glasyr med silverdekor, märkta/signerade Gustavsberg Argenta, höjd ca 4-15 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Argenta 4 delar Gustavsberg

Budhistorik (15 bud)
2012184
2012168
950
2012168
850
2012161
2008799
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.