Victor Axelson Kollektion Vasa Konst

325285

VICTOR AXELSON (1883-1954),
Gränna, signerad och daterad V. Axelson 1913, olja på duk 53x43 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2017730
2017728
2017726
2017723
950
2017721
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.