Byrå

325282

HALLBYRÅ, England 1900-tal, mahogny med draghandtag och handtag i mässing, höjd 73, 61x33 cm

Ytslitage

Rum 6

Byrå

Budhistorik (36 bud)
1996077
5 000
1996073
4 800
1996073
4 400
1996071
4 200
1996068

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.