Dörr 1500-tal

325279

JÄRNDÖRR, enligt uppgift 1500-tal, Västerås, snäpplås, höjd ca 185x105 cm

Skador

Diverse, Allmoge

Rum 6

Dörr 1500-tal

Budhistorik (13 bud)
1999766
5 000
1999256
3 600
1998942
3 400
1998529
3 200
1989627

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.