Sideboard

325276

SIDEBOARD, England, 1900-tal, i mahohnyfanér, skåp och lådor, draghandtag i mässing, höjd 79, 140x45 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

Rum 7

Sideboard

Budhistorik (22 bud)
1994291
1996035
1 400
1994291
1 300
1987236
1984283

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.