Ingeborg Lundin vas

325275

INGEBORG LUNDIN, vas, Orrefors, signerad Orrefors Expo D 200-64 Ingeborg Lundin, underfånf i gult, höjd ca 14 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Smärre slitage, tillverningsdefekt

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Ingeborg Lundin vas

Budhistorik (5 bud)
2021101
2009572
950
2008866
700
2008677
500
2008536

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.