Vetri Murano figurin

325274

VETRI, MURANO, figurin, Italien, kyssande par, signerad R. Anatatra, etikettmärkt, lila glas, höjd ca 31 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bruksslitage

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Vetri Murano figurin

Budhistorik (10 bud)
2012020
2009694
2009694
900
2004513
850
2004513

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.