Omega herrarmbandsur

325234

OMEGA, stål, herrarmbandsur, 1960-tal, Seamaster 600, plexiglas, diameter 34 mm

Glas med smärre repor

Klockor/Ur

Omega herrarmbandsur

Budhistorik (19 bud)
2000542
2 600
1998205
2 400
1991488
1991398
1990597
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.