Corneille akvarell

325213

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och otydligt daterad Corneille 51/9?, akvarell på papper 14x24 cm

Monter 8

Corneille akvarell

Budhistorik (4 bud)

1985972
6 000
1985212
5 000
1983031
2 600
1980411
2 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.