Kurt Jungstedt oljemålning

325127

KURT JUNGSTEDT (1894-1963), Porträtt av "Modellen Rosa", signerad och daterad -39, olja på duk, 92x61 cm

Rum 5

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1997650
10 000
1997226
8 800
1997198
5 000
1996656
4 200
1991354

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.