Hilding Linnqvist Kollektion Vasa Konst

325086

HILDING LINNQVIST (1891-1984),
Stående kvinna, signerad och daterad Linnqvist Palmsöndagen 1919, blandteknik, 57x42,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (31 bud)
2017690
10 500
2017543
10 000
2017543
9 400
2017410
9 200
2017412
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.