Bo von Zweigbergk Kollektion Vasa Konst

325079

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940), Sydländsk by, signerad och daterad Zweigbergk 1934,
olja, duk på pannå, 46,5x55,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2015005
2010631
2003857
500

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.