Edvin Ollers Kollektion Vasa Konst

325073

EDVIN OLLERS (1888-1959)
"Citroner och kruka mot svart", signerad och daterad E. OLLERS 1931, olja, duk på papp-pannå, 50x37,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2017464
1 400
2017332
1 300
2017325
2016139
2015585

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.