Birger Birger-Ericson Kollektion Vasa Konst

325071

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994)
"Rembrandt och Ernst Josephson i geniernas himmel", signerad och daterad Birger 30 samt betitlad
"Rembrandt och Ernst Josephson i geniernas himmel"
olja, papp-pannå 33x40 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2017641
2002842

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.