Bertel Bertel-Nordström Kollektion Vasa Konst

325033

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967),
"Utanför staden", signerad och daterad Bertel-Nordström 1926, olja på duk 55x45,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2017144
3 400
2016590
3 200
2016862
3 200
2016590
2008506
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.