Bertel Bertel-Nordström Kollektion Vasa Konst

325032

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967),
Sydländsk gumma i rött, signerad och daterad Bertel-Nordström 1924, olja på träpannå 65x53 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2017488
1 300
2017146
2002589
2006264
2002589

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.