Fritz Högberg Kollektion Vasa Konst

325002

FRITZ HÖGBERG (1899-1956)
"Jerry", signerad 'Fritz Högberg' samt betitlad och daterad 'Jerry 1934, olja, träpannå, 35x26 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2017007
5 400
2015098
5 200
2016998
5 000
2015098
4 800
2004806
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.