August Lundberg Kollektion Vasa Konst

324999

AUGUST LUNDBERG (1882-1946), Interiör, signerad Aug Lundberg, signerad Aug Lundberg, olja på duk, 85x65 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (40 bud)
2017044
13 500
2017043
13 000
2017040
12 500
2017042
12 000
2017040
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.