Gösta Nordblad Kollektion Vasa Konst

324994

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940),
Interiör med stol vid öppet fönster, signerad och daterad G. Nordblad Venezia 1924, oljemålning, 74x58,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2012613
6 400
2012278
6 200
2012278
5 800
2009290
5 600
2009290
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.