Lena Cronqvist etsning

324951

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition, signerad Lena Cronqvist med dedikation "Till Magdalena", etsning, 34x29 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Lena Cronqvist etsning

Budhistorik (26 bud)
2000519
2000518
1 900
2000509
1 800
2000508
1 700
2000503
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.