Orientmatta

324851

ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 445x297 cm

Lagning, ställvis slitage, kant med fläckar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
2005509
6 800
2005508
6 000
2005218
5 800
2004349
5 600
2004170
5 400

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.