Urna porslin Kina fam. rose 18/1900-tal

324836

URNA, porslin, Kina, famille rose, 18/1900-tal, dekor av tuppar, höjd 44 cm

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (23 bud)
1998146
1998138
3 800
1998144
3 600
1998138
3 400
1998143
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.