Tallrikar 1700-tal Kina famille rose

324826

TALLRIKAR, 3 st., porslin, 1700-tal, Kina, Qianlong, dekor i famille rose, diameter 22,5 -23 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
1998132
1 700
1997262
1 600
1997262
1996493
1 400
1996425
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.