Tor Hörlin Kollektion Vasa Konst

324452

TOR HÖRLIN (1899-1985),
Föremål på bord, signerad och daterad 'TOR HÖRLIN 24'
olja, träpannå, 46x37,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2016960
2012484
900
2012483
850
2012482
2001968
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.