Bengt Carlberg Kollektion Vasa Konst

324450

BENGT CARLBERG (1897-1967)
"Dekor. landskap", signerad och daterad B. Carlberg 24,
akvarell, 26x36 cm

Budhistorik (13 bud)
2011926
2 400
2016967
2011926
2016963
1 900
2011926
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.