Dick Beer Kollektion Vasa Konst

324447

DICK BEER (1893-1938)
Exotisk modell, signerad (ristad signatur) och daterad Dick Beer 1922, olja på duk, 29x45 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (28 bud)
2016995
6 800
2016992
6 600
2016990
6 400
2016984
6 200
2016987
6 200

Slutpris SEK:
6 800
649 EUR, 730 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.