Einar Norelius Kollektion Vasa Konst

324446

EINAR NORELIUS (1900-1985)
Surrealistiskt landskap, monogramsignerad E. N. 22
akvarell, 28x21,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2016929
2016923
2 800
2016927
2 600
2016923
2 400
2014749

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.