Ludvig Kumlien Kollektion Vasa Konst

324435

LUDVIG KUMLIEN (1880-1958)
"Hinder i ridhuset", signerad L. Kumlien,
akvarell, 30x23 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
2016857
2016859
2016857
2016856
550
2016854
500

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.