Edward Wallenqvist Kollektion Vasa Konst

324433

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986), Dam med huvudbonad, monogramsignerad E.W.
olja på träpannå, 33x23 cm
UTSTÄLLD: "Edvard Wallenqvist" Galleri Färg och Form, Stockholm 1954

Budhistorik (9 bud)
2016282
2016753
2016282
1 900
2016730
1 800
2016282
1 400

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.