Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

324431

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945)
"Village de Normandie", signerad K. Lundstrom,
olja på träpannå 46x38 cm
Även signerad a tergo "Knut Lundström 1927 Paris" samt betitlad 'Village de Normandie'

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2016835
3 600
2016831
3 400
2016824
3 200
2016823
2016818
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.