Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

324430

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945)
Kvinna på byväg, signerad K. Lundstrom,
olja på duk, 80x64 cm,

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2016822
4 200
2016804
2016821
3 800
2016804
3 600
2016820
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.