Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

324426

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945),
"Symphonie Nr 1", signerad Knut Lundstrom Paris,
olja på träpannå, 46x65 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2016814
6 000
2016280
5 800
2015582
5 600
2015061
4 200
2014809

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.