Knut Lundström Kollektion Vasa Konst

324418

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945),
Badande par, signerad KL, olja på duk, 82,5x65,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (38 bud)
2016811
22 000
2016806
21 000
2016803
20 000
2016802
19 500
2016801
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.