Gösta Sandels Kollektion Vasa Konst

324417

GÖSTA SANDELS (1887-1919),
Skördetid, signerad och daterad Sandels 1916, tuschlavering, 24,5x35,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2016755
2 800
2016751
2 600
2016751
2 400
2016656
2016656

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.