Helge Johansson Stockholm Kollektion Vasa Konst

324392

HELGE JOHANSSON (1886-1926)
"Katarina kyrka", signerad (ristad signatur) och daterad Helge Johansson Stockholm 1919, olja på duk 61x46 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2016768
2 400
2015394
2015004
2013129
2005061

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.