Albert Hoffsten Kollektion Vasa Konst

324389

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927),
Gripsholms park, signerad A Hoffsten,
olja på duk, 61x49,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2016007
2 400
2016006
2016005
2016004
1 600
2009512

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.