Albert Hoffsten Kollektion Vasa Konst

324388

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927), "Min mor", signerad A. Hoffsten, akvarell, 32x22 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik

2015-09-13 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.