Edward Hald Tidig Modernism Kollektion Vasa Konst

324369

EDWARD HALD (1883-1980), Det gula huset, signerad och daterad HALD 1910, olja, papp-pannå, 28x42 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2016533
2016531
1 400
2016529
1 300
2016525
2016523

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.