Spiros Xenos Dandyn 1913 Kollektion Vasa Konst

324363

SPIROS XENOS (1881-1963),
Dandyn, signerad och daterad S. Xenos 1913,
gouache, diameter 55 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (29 bud)
2016695
9 000
2016697
8 800
2016695
8 600
2016669
8 400
2009159
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.