John Bauer Kollektion Vasa Konst

324351

JOHN BAUER (1882-1918),
Dansande kvinnor, osignerad,
akvarell, 11x16 cm;
PROVENIENS: Svensk privatsamling (betydande John Bauer-samling)

Veck/vikt

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (44 bud)
2016699
9 800
2016698
9 600
2016696
9 400
2016694
9 200
2016689
9 000

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.