Einar Nerman Kollektion Vasa Konst

324314

EINAR NERMAN (1888-1983)
"Gubbhuvud", signerad och daterad Einar Nerman 08,
akvarell, 36x28 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2012002
600
2008052
2003854

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.