Esther Kjerner Kollektion Vasa Konst

324300

ESTHER KJERNER (1873-1952),
Parkmiljö, signerad E Kjerner, olja på pannå, 24x33 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2014057
2013594
2013594
1 800
2013450
2013444
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.