Stina Tirén Kollektion Vasa Konst

324284

STINA TIRÉN (1886-1951), Naturmotiv, signerad och daterad Stina Tirén 1922, olja på duk 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2013837
2008311
600
2005961
550
2002416
500
2002414
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.