Eva Béve Kollektion Vasa Konst

324236

EVA BÉVE (1871-1922)
Kanal, Venedig, signerad och daterad E. Béve 1905,
olja, dukpannå 34x24 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2001811
2015-09-04 15:45:39
500

2015-09-12 kl 15:04
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.