Matilda Sundberg-Båysen Kollektion Vasa Konst

324233

MATILDA SUNDBERG-BÅYSEN (1878-1968),
Pojke i fiskeläge, västkusten, signerad M. Sundberg 1903,
olja på duk 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2011629
2006392
2002962
2000988

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.