Erik Kock Siljan Kollektion Vasa Konst

324223

ERIK KOCK (född 1887),
"Valborgsmässoafton vid Siljan", signerad och daterad 'E. Kock -21, olja, duk 55x92 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (35 bud)
2016415
11 500
2016536
11 000
2016415
10 500
2016532
10 000
2016415
9 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.