Olof Thunman Kollektion Vasa Konst

324221

OLOF THUNMAN (1879-1944),
Landskapsvy, signerad Olof Thunman -16,
olja på duk, 33x64 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2015082
4 200
2016293
2015082
3 800
2009287
3 600
2009287

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.