Carl Johansson Kollektion Vasa Konst

324215

CARL JOHANSSON (1863-1944)
"Septemberafton", signerad Carl Johansson 1913
olja på duk 50x73 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2002728
2001516

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.