Rölakansmatta Ingegerd Silow Kvinnliga Formgivare

324199

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, geometrisk dekor i gult brunt och vitt, signerad IS, ca 287 x 197 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2013978
2013976
3 800
2013975
3 600
2013973
3 400
2013972
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.